Najczęściej zadawane pytania

Dla Państwa wygody zamieściliśmy listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi tyczących naszego serwisu i oferowanych za jego pośrednictwem szybkich pożyczek gotówkowych. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na interesujące Ciebie pytanie zapraszamy do kontaktu z naszym BOK.


Serwis SprintCash.pl jest pośrednikiem szybkich pożyczek przez internet i wybiera spośród kilkudziesięciu dostawców najlepszą pożyczkę dla Ciebie. Serwis SprintCash.pl nie pobiera żadnych opłat za pośrednictwo, nie masz obowiązku zawierania umowy z wybraną przez nas firmą. Serwis SprintCash.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą.


Złożenie wniosku online przez serwis SprintCash.pl jest szybkie i łatwe. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Potem wystarczy tylko poczekać na kontakt telefoniczny konsultanta, wybrać najkorzystniejszą ofertę pożyczki i odebrać pieniądze.


Od 100 złotych do 25.000 złotych w zależności od wybranej firmy oraz przedstawionej przez konsultanta danej firmy oferty.


Szczegółowe zasady i warunki udzielenia pożyczki mogą się różnić dla każdej firmy świadczącej usługi pożyczkowe. Na pewno trzeba mieć 18 lat, posiadać konto w banku i stały dochód. Konsultant wybranej firmy podczas rozmowy przedstawi Ci dostępną ofertę, należy pamiętać że nie ma obowiązku skorzystania z niej.


Pożyczkodawca musi wiedzieć, że jesteś prawdziwą osobą, która składa wniosek. Poza tym musi ocenić Twoją zdolność kredytową. Ponadto serwis SprintCash.pl musi posiadać Twoje dane osobowe aby przekazać je do pożyczkodawcy jako osoby zainteresowanej pożyczką.


Serwis SprintCash.pl nie sprawdza rejestrów dłużników, ani nie ocenia historii kredytowej. Niektórzy pożyczkodawcy również tego nie kontrolują, ale inni tak. Każdy przypadek jest indywidualny, więc nawet z negatywnymi wpisami w BIK lub innych bazach klient ma szansę na otrzymanie pożyczki.


Każdy pożyczkodawca sprawdza historię płatności wnioskodawcy w różnym stopniu lub nie sprawdza jej wcale. Złożenie wniosku nie kosztuje ani grosza, więc warto spróbować. Pamiętajmy także że jeśli pożyczkodawca przedstawi nam jakąś ofertę, a nie będzie ona nam odpowiadać nie musimy z niej korzystać.


Wypełnienie prostego wniosku nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Następnie należy poczekać na kontakt konsultanta który następuje tego samego dnia roboczego, w niektórych przypadkach już w ciągu 10 minut po złożeniu wniosku. O dalszych krokach poinformuje konsultant podczas rozmowy telefonicznej.


Zgłoszenie przyjmowane jest wyłącznie drogą internetową poprzez wniosek w serwisie SprintCash.pl. Należy wypełnić formularz i poczekać na kontakt telefoniczny konsultanta. W przypadku braku możliwości kontaktu telefonicznego wniosek zostanie odrzucony. Nie ma możliwości złożenia wniosku telefonicznie czy za pośrednictwem wiadomości e-mail.


Tak nawet posiadając zajęcie komornicze jest szansa na otrzymanie pożyczki. Dzieje się tak dlatego że niektóre firmy pożyczkowe zgadzają się udzielić pożyczki nawet w przypadku zajęcia komorniczego