Wpis bloga

Pożyczki a sesje wychodzące i przychodzące

Dodany: 2019-04-19 Odsłon: 94

Zaciągając pożyczkę, chcesz jak najszybciej otrzymać pieniądze. Zawarcie umowy internetowo znacznie ułatwia sprawę, ale wciąż trzeba poczekać, aż środki pojawią się na koncie. Czas księgowania zależy od kilku czynników. Jednym z nich jest rodzaj wykonanego przelewu. Najpopularniejsze rozwiązanie to przelew Eliksir, ale firmy często korzystają z szybszych alternatyw. Przelew Eliksir to standardowy przelew, który umożliwia przesyłanie środków pieniężnych pomiędzy różnymi bankami.

Pożyczki a sesje wychodzące i przychodzące

Zastosowanie mają tu sesje wychodzące i przychodzące, których w czasie pieniądze odbywają wirtualną podróż z jednego konta na drugie. Zobacz też na co trzeba uważać zaciągając pożyczkę. Godziny są różne dla różnych banków, ale wyróżnia się trzy sesje: poranną, popołudniową oraz wieczorną. Tylko w ich czasie możesz wysłać lub otrzymać fundusze. Aby usprawnić przepływ pieniędzy, stosuje się przelew ekspresowy, dzięki któremu operacja zostaje zrealizowana w kilka minut. Podobnie działa system BlueCash.

Wystarczy podać numer telefonu odbiorcy i dzięki specjalnie wysłanemu mu kodowi, w szybkim czasie otrzyma przelew. Jednak instytucje stosują także inne rozwiązanie. Często mają konta w kilku bankach. Przelewy w obrębie jednego banku są wykonywane niemal natychmiastowo, więc pieniądze pojawią się na Twoim koncie bardzo szybko. Instytucje, które udzielają pożyczki, stosują rozwiązania, dzięki którym pieniądze w bardzo szybkim czasie znajdą się na Twoim koncie. Takie firmy wiedzą, że czas to najważniejsza sprawa w kryzysowych sytuacjach, dlatego starają się jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów.