Wpis bloga

Jak dostać pożyczki pozabankowe bez BIK?

Dodany: 2019-04-23 Odsłon: 289

Raport BIK to miejsce, w którym banki mogą zobaczyć Twoją historię kredytową. O ile możesz pochwalić się spłatą zobowiązań w terminie, działa to jedynie na Twoją korzyść. Gorzej, gdy w przeszłości miałeś problemy z opłacaniem rat na czas. Wówczas potencjalny kredytodawca może nie chcieć udzielić Ci kredytu. Dla takich osób powstały pożyczki pozabankowe bez BIK.

Jak dostać pożyczki pozabankowe bez BIK?

Coraz więcej firm prywatnych zaczyna zajmować się udzielaniem szybkich pożyczek gotówkowych przez Internet, czyli tak zwanych chwilówek. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że nie trzeba mieć pozytywnej historii kredytowej w BIK. Dzięki temu niepowodzenia w przeszłości nie mają wpływu na Twoje obecne życie. Dodatkowo formalności są tutaj ograniczone do niezbędnego minimum. Zobacz także artykuł: pożyczki dla osób z negatywną historią w BIK.

Jednak przejdźmy do pytania, jak dostać taką pożyczkę? Przede wszystkim musisz zdecydować się na odpowiednią firmę. Kiedy już to zrobisz, wystarczy odwiedzić jej stronę internetową i wypełnić formularz wnioskowy. Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z konsultantem poprzez infolinię. Z pewnością rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Po zatwierdzeniu wniosku pozostaje już tylko czekać, aż pieniądze pojawią się na Twoim koncie. Pożyczki pozabankowe bez BIK, to dobre rozwiązanie dla osób, którym w przeszłości zdarzyły się potknięcia związane ze spłatą zobowiązań. Jednak trzeba być uważnym i dokładnie czytać umowy, gdyż w instytucjach pozabankowych częściej pojawiają się kruczki i informacje pisane drobnym druczkiem. Więcej na ten temat znajdziesz w artykule: ranking chwilówek bez BIK.